pondělí 2. dubna 2018

Knižní shrnutí - březen 2018

Já nevím jak vám, ale mně březen utekl jak voda. Zase mám pocit, že vůbec nic nestíhám a hlavně netuším, kam se všechny ty dny poděly. No, snad duben svoje tempo trošku zpomalí. 

Počet přečtených knih: 3

Celkový počet přečtených stránek: 1 238

Nejčtenější nakladatelství: Slovart, Fragment, OmegaAutor měsíce: Jednoznačně Rick Riordan. Pokaždé, co od něho čtu novou knihu, ho mám radši.

Kniha měsíce: Magnus Chase, i když to se dalo čekat. Já osobně se již nemůžu dočkat dalšího dílu.

Mužská postava měsíce: Magnus! No jo, prvenství se této sérii nedá upřít. Magnus je bezva a ty jeho hlášky...

Ženská postava měsíce: Tak jo, ještě tady zvolím Sam z Magnuse. Přeci jenom, zadky nakopávající valkýra si svoje místo ve shrnutí také zaslouží.

Záporák měsíce: Tentokrát bylo záporáků více a rovnou všechny bych hodila na první místo v této kategorii, tak koho vybrat? Asi záporáka v Jízdě, nebudu jmenovat, po přečtení určitě víte, koho myslím.

Pár měsíce: Tentokrát mě žádný z párů moc nezaujal. Ale zvolím Sam a Amira z Magnuse Chase, protože museli překonat závažné věci.

Překvapení měsíce: Bounty. Nějak jsem si nebyla jistá, co od téhle knihy čekat, proto bylo příjemným překvapením, že se mi nakonec líbila.

Zklamání měsíce: Od Jízdy jsem asi čekala trošičku víc.

Nejhezčí obálka měsíce: Magnus Chase. Ta obálka je super!

Nejhorší obálka měsíce: Ehm, není tu obálka, která by se mi vyloženě nelíbila, ale zvolím Bounty.

Nejsympatičtější postava měsíce: Alex, sice to je hrozně protivná postava, vzhledem k ostatním, ale tím se mi právě líbila.

Nejotravnější postava měsíce: Tentokrát mě snad žádná z postav vyloženě nepraštila do očí, že by se sem hodila. Tak koho vybrat? Už vím, princ z Jízdy mi zrovna dvakrát nesedl.

Co říkáte na mé hodnocení? 

12 komentářů:

 1. Naprosto souhlasím, i mě březen utekl strašně rychle a jsem si jistá, že duben bude stejný. :)) Pocit, že nestíhám je u mě už úplně normální. :) Budu držet palce, ať se duben vydaří a zpomalí. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D už by to chtělo, aby ten čas trošku zpomalil :D

   Vymazat
 2. Také jsem přečetla pouze 3 knihy. Ani jednu ze zmíněných knih jsem nečetla, ale Magnus mě láká už delší dobu, tak třeba v létě se k němu dostanu :)
  A přeji ať je duben méně hektický. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se do něho pusť, rozhodně stojí za přečtení :)

   Vymazat
 3. Ja mám pocit, že ten čas celkovo uteká akosi rýchlejšie než kedysi, strašné :D Z týchto kníh som nečítala ani jednu. ale Bounty by som chcela :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Rick Riordan a jeho knihy mě asi taky nikdy nepřestanou bavit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na Jízdu se chystám. A zaujala mě taky kniha Bounty :)

  OdpovědětVymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)