neděle 7. srpna 2016

Soutěž - Srpen s Hostem

Dlouho tu nebyla žádná soutěž a jelikož právě probíhá projekt Srpen s Hostem, je ideální příležitost k tomu, zase jednu uspořádat.
Samozřejmě se bude jednat o knihu z produkce nakladatelství Host, což je vždycky záruka kvality, tak neváhejte a zkuste štěstí.
A o co se soutěží? O knihu Pod křídly vran - Jacob Grey.

Pod křídly vranPrvní díl trilogie Feralové.

Blackstone. Kdysi vzkvétající metropoli před lety zasáhla obrovská vlna násilností, která po sobě zanechala beznadějnou spoušť. A teď se temné síly dávají znovu do pohybu…

Z vězení uprchli nebezpeční zločinci. Jsou to feralové — lidé, kteří umí mluvit se zvířaty, ovládat je a používat jako účinnou zbraň. Pokud se jim podaří přivést ze Země mrtvých svého vůdce, pavoučího ferala Mistra Snovače, hrozí městu definitivní zkáza.

Třináctiletý kluk jménem Krák žije v opuštěném parku, kde si na stromě postavil hnízdo. Jedinými společníky jsou mu tři vrány, které ho v podstatě vychovaly. Proto považoval za samozřejmé, že s nimi mluví jejich řečí. Jednoho dne mu však život naruší nečekané události a Krák se dozví, kým doopravdy je.

Aby ochránil Blackstone, bude muset čelit temnotě temnější, než si kdy dokázal představit.Soutěž trvá ode dneška (tj. 7.8) do 31.8. a vyhodnocena bude hned následující den (1.9.)
A co je potřeba udělat? Nic těžkého, jenom vyplnit tento FORMULÁŘ, nalézají se v něm i nepovinné (bonusové) úkoly, jejichž splněním si vysloužíte bonusové vstupy do soutěže, čili se vám zvýší pravděpodobnost výhry. 
Už to nebudeme více zdržovat, jenom vám ještě popřeji hodně štěstí. 


Doufám, že se vám soutěž líbí a udělá vám radost. 

11 komentářů:

 1. Super soutěž! :). Koukám, že teď se se soutěžemi roztrhl pytel. Mám v úmyslu dnes taky jednu zveřejnit (pokud to stihnu :D).

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovna v pátek jsem dala pryč vlastní výtisk Feralů :D Vyměnila jsem ho s Ailin :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si říkala, že je to jak naschvál :D. Ale soutěže jsem se zúčastnila, protože stejně málokdy něco vyhraju :D. A i kdybych náhodou vyhrála, tak knihu někomu daruji k Vánocům :).

   Vymazat
  2. Ada: Tak si můžeš zahrát o další :D
   Ailin: Když vyhraješ, tak to bude krásný dárek, protože ta obálka je opravdu úžasná :D

   Vymazat
 3. Snad se na mě usměje štěstí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak už jsem zkusila štěstí, snad to vyjde - tuhle knížku bych si docela ráda přečetla :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
 5. To je skvělé, úžasný projekt i soutěž! :)

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)