úterý 27. ledna 2015

Soutěž (1)

Ano, čtete správně. Spolu s Marťou jsme si pro vás připravily první soutěž na tomto blogu. Už teď vám můžeme slíbit, že rozhodně nebude poslední, tedy, pokud samozřejmě budete mít zájem i o další. Jinak se přeci nebudeme vnucovat :).
Pravidla jsou velmi jednoduchá a pokud chcete vědět o co se vlastně soutěží a jak knihu vyhrát, čtěte dále a vše se dozvíte :).A o co, že se bude soutěžit? O Stmívání od Stephenie Meyer.

Anotace: Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy? (databazeknih.cz)Takže pokud patříte mezi ty, co Stmívání ještě nečetli nebo tuto knihu pouze chcete vlastnit, tak tu teď máte příležitost. Není nic jednoduššího, než se zúčastnit naší soutěže a třeba se štěstí usměje právě na vás.

A něco málo k pravidlům. Napsáním komentu pod tento článek se do soutěže přihlásíte. A co že musí obsahovat? Jen pár věcí.
Z těch povinných
1) Přezdívku, pod kterou půjdete do slosování
2) Email, na který vás v případě výhry kontaktujeme

Vidíte, nic složitého, ale pokud byste měli zájem o bonusové body (větší šance na výhru), můžete toho docílit takto:
3) Sdílením tohoto článku kdekoliv (prosíme o odkaz, kde jste sdíleli) + 1 bonusový bod
4) Stát se fanouškem na fb (prosíme uvést pod jakým jménem) + 1 bonusový bod
5) Sledovat náš blog prostřednictvím Google účtu (opět prosíme o jméno) + 1 bonusový bod.

PS: Ti co mají některé z bonusových úkolů splněné a účastní se soutěže, už mají automaticky daný bonusový bod přičtený.

Pokud splníte všechny tyto body, může se vaše jméno ve slosování objevit až 4x! Takže neváhejte a zapojte se a třeba vyhrajete právě vy!

Soutěž bude probíhat od 28. 1. do 4. 2. do půlnoci a vyhodnocení se dozvíte hned následující den, tudíž 5. 2.

Budeme rády, když se vás zúčastní co nejvíce, ať máme výhru mezi koho rozdělovat.

10 komentářů:

 1. Krásná soutěž :) Zapojím se :)

  1) Ailin
  2) elenyaindil@seznam.cz
  3) Dala jsem odkaz na svůj blog, vlevo do menu http://elenyaindil.blogspot.cz/
  4) Fb nemám :)
  5) Lucie Čermáková

  Děkuji za soutěž :)

  OdpovědětVymazat
 2. Výborná soutěž, když bych neměla Stmívání už doma, tak se hned zapojím :) Takhle ho raději přenechám těm, co ho ještě nemají :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :D Tak třeba se té příští soutěže už zúčastníš :D

   Vymazat
  2. Určitě :) Myslím to dobře, na co mít doma Stmívání dvakrát, když tu jsou soutěžící, kteří tuhle sérii nemají a když by ji vyhráli, udělalo by jim to určitě větší radost než mě :) Takže přeji hodně štěstí a ať se knížka dostane do dobrých rukou :)

   Vymazat
  3. :D Já to chápu, je to zbytečný mít nějakou knížku dvakrát, přesně tak :D. Snad jo, ale zatím to vypadá, že vítěz už je známý :D

   Vymazat
 3. Nápad na súťaž je super, Twilight ma však neberie, takže sa nezapojím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme, tak třeba ta příští kniha tě zaujme :)

   Vymazat
 4. Nejdříve jsem se chtěla zapojit, ale pak jsem si všimla, dej like tady, propaguj nás zde ... Vím, že to není povinné, ale jaksi mě to od soutěže odradilo ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se bohužel nedá nic dělat :). Právě proto jsme tu propagaci daly jako nepovinnou, protože některým lidem se to nelíbí.

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)