sobota 15. srpna 2015

Víkendový read-a-thon

Nedávno sice jeden read-a-thon končil, ale stejně mi to nedalo a rozhodla jsem se pro další. Opět ho pořádá Ada W.
A jelikož mě zase celé září čeká další praxe, rozhodla jsem se toho za srpen přečíst co nejvíce.Tentokrát sice nebudu moct číst celý víkend, proto se ve svém výběru budu mírnit. A tady už jsou mé plány:

Tak, nejprve začnu tím, co bych ráda dočetla:
Včera jsem rozečetla Královnu Tearlingu, bohužel mi to čtení nešlo tak, jak bych si to představovala a za celý den jsem se dostala pouze na 40 stránku, což ještě není ani jedna kapitola. Tak uvidíme, jak se s tím poperu dneska.Kterou knihu bych ráda přečetla celou není nic jiného, než Dny krve a hvězdného třpytu. První díl se mi docela dost líbil a skončil otevřeně, tak si myslím, že to téhle knihy bych se mohla začíst celkem rychle.A pokud se mi tamtu knihu podaří přečíst celou, ráda bych rozečetla Dveře do prázdnoty. Archiv byl docela zajímavý, takže jsem zvědavá na jeho pokračování. Ale myslím si, že jestli se mi podaří dočíst tuhle knihu, tak už jinou začínat nebudu, ale pokud by mi to přeci jenom nedalo, nejspíš se pustím buď do Jsem roztříštěná nebo do Magisteria.

10 komentářů:

 1. Držím palce! Královna Tearlingu mi dorazila zrovna včera, takže se do ní zítra možná taky pustím a pozměním své plány :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tobě taky :D No, já už mám Královnu úspěšně za sebou, ale čekala jsem, že to bude lepší...

   Vymazat
 2. Přeji krásné čtení a hodně toho stihni :-D :)

  OdpovědětVymazat
 3. Držím palce a moc se těším na případné recenze!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Pokusím se je sepsat co nejdříve :)

   Vymazat
 4. Prajem veľa úspechu v maratóne a veľa prečítaných strán :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji ti krásné čtení a ať to všechno stihneš :) Těším se na recenze :) O read-thonu jsem nevěděla, jinak bych se zapojila :) Ale nevadí, taky mám malinký knižní maraton, protože potřebuji rychle dočíst Half Bad a Half Wild :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Tak také přeji, ať toho přečteš co nejvíce :)

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)