středa 2. prosince 2015

Knižní shrnutí - listopad 2015

Tak jo, tento měsíc se za sebe opět stydím. Vůbec se mi nedařilo číst a zhltla jsem pouhých pět knih. Jsem ostuda, já vím. Oproti minulým 14 jsem se zhoršila o dost.

Počet přečtených knih: 5

Celkový počet přečtených stránek: 1 428

Nejčtenější nakladatelství: AlpressAutor měsíce: Rozhodně J.D. Rinehart, protože příběh Koruny tří je naprosto bezvadný!

Kniha měsíce: Nečekaně Koruna tří. Pokud nad touto knihou váháte, rozhodně ji doporučuji k přečtení.

Mužská postava měsíce: Tady je to jednoduché. Will z Mechanického anděla, ale to jenom proto, že se tolik podobá Jaceovi, kterého zbožňuji.

Ženská postava měsíce: Hm, tak tahle kategorie se vybírá těžce, jelikož mi žádná ženská postava nepřišla až tak moc zajímavá... Ale pokud musím opravdu někoho vybrat, tak je to Tess z Mechanického anděla.

Záporák měsíce: Král Brutan z Koruny tří. Někoho takového bych rozhodně nechtěla ve svém okolí.

Pár měsíce: Další těžká kategorie, ale zůstaneme ve vyjetých kolejích a volím Tess a Willa, ti dva se mi spolu opravdu líbili.

Překvapení měsíce: Jednoznačně Koruna tří. Do téhle knihy jsem šla s tím, že je to pohádka pro děti, takže jsem nečekala mnoho, ale kniha opravdu překvapila a vyhoupla se na přední místo v mém žebříčku oblíbených knih.

Zklamání měsíce: Tentokrát mě ani žádná kniha moc nezklamala. Jediná Smečka byl takový průměr, ale od té knihy jsem zázraky nečekala, takže zklamání nebylo takové.

Nejhezčí obálka měsíce: Tak tentokrát to není jednoduché, protože se mi líbí všechny obálky, ale nejhezčí je Mezi dvěma světy a Koruna tří, jen se nemůžu rozhodnout, která je lepší. Vlastně... ani Smečka není špatná, ale asi vyberu Mezi dvěma světy.

Nejhorší obálka měsíce: Opět stejný problém jako u minulé kategorie. Ale vyberu asi Návnadu, sice je ta obálka pěkně barevná, ale ostatní se mi líbily víc.

Nejsympatičtější postava měsíce: Asi Jem z Mechanického anděla. Ten kluk je prostě sympaťák a nejde si ho neoblíbit.

Nejotravnější postava měsíce: A nejotravnější postavou se stává... jo a teď mi vypadlo jméno... Je také z Mechanického anděla... Jesamin! Já tu holku fakt nemohla vystát (a očividně jí ani přijít na jméno :D).

Tak co říkáte mému výběru? 

12 komentářů:

 1. Krásných 5 knih! :-). A Korunu tří si taky musím přečíst :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To sice jo, ale většinou jich přečtu víc :D Souhlas, Korunu tří nesmíš vynechat :D

   Vymazat
 2. Na Mechanického anděla se těším, až se k němu někdy dostanu :D, a Korunu tří si fakt musím co nejdřív pořídit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak přeji, aby ses k němu dostala co nejdříve :). Ano, Korunu ti rozhodně doporučuji :D

   Vymazat
 3. Návnadu jsem četla a líbila se mi,každopádně Mezi dvěma světy a Mechanický anděl-tyto dvě knihy musím mít! :-D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návnada se mi taky docela líbila :D Ještě ti doporučím přidat na seznam Korunu tří :D Jinak souhlasím :D

   Vymazat
 4. O Korune tri jsem poprve cetla u tebe, a pres vsechno, co jsi ke knize napsala, stale vaham. Ja se nejvic tesim na Mechanickeho andela a jeho obalka se mi taky nejvic libi. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono záleží na tom, jaké knihy se ti líbí :D ale tak třeba se ke Koruně jednou dostaneš :D Mechanický anděl také není špatný, ani ta obálka :D

   Vymazat
 5. Zaujímavé knihy, nečítala som, každopádne s obálkami úplne súhlasím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si je přečti, většina z nich je skvělá :D A ano, tentokrát se ohledně obálek rozhodovalo těžko :D

   Vymazat
 6. Podle mě se nemáš za co stydět, já jsem na tom byla daleko hůř. A to asi hlavně kvůli škole, kde jsem toho měla opravdu hodně. Ale tento měsíc to bude určitě lepší :)

  http://milujemekihy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No oproti minulým 14 knihám :D. Ale tenhle měsíc jsem rozjela dobře, už mám 2 knihy za sebou a půlku třetí a to je teprve 4. :D O škole mi ani nemluv, jsem to musela všechno dohánět :D

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)