středa 23. prosince 2015

Rozbalovačka (41)

Abych pravdu řekla, tenhle balíček mě upřímně překvapil, vůbec jsem nečekala, že mi má dorazit. Tak nějak jsem s ním počítala až v lednu... No, ale aspoň budu mít přes Vánoce co dělat.

Je to balíček od Fragmentu se třemi recenzními výtisky.


Na Narnii jsem hodně zvědavá. Obálka přímo vybízí ke čtení a já zatím viděla pouze filmy. A věřili byste, že jsem doposud žila v tom, že Lev, čarodějnice a skříň je první díl? 
Ale zpět ke knize, prý je tenhle díl dost slabý, takže moje očekávání nejsou moc vysoká, tak snad se mi bude kniha líbit. 


Poslední díl série Percy Jackson. Tak se konečně už i já dozvím, jak to všechno dopadne. Minulý díl byl velké lákadlo a bylo hodně znát, jak si Rick připravoval půdu pro závěr, tak snad nezklame a já budu z knihy stejně nadšená, jako z předešlých dílů. 


A jako poslední tu máme Hunger Games, kdy se chystám na re-reading. Naposledy jsem knihy četla někdy v době, kdy šel do kin první díl, takže jsem už opravdu natěšená. 

PS: Jelikož mi tenhle balíček trošku zkazil plány a já zase musím odsunout knihy ze své knihovny na druhou kolej (přitom jsem se už strašně chtěla pustit do Jackabyho a Útěku z teritoria smrti), tak uvažuji nad povánočním read-a-thonem, kdo do toho půjde se mnou? Zítra bych sem (kromě toho že vám budu přát krásné Vánoce) hodila informace, abychom se 25. mohli vrhnout do čtení :). 

Jak se tváříte na tyto knihy? 

14 komentářů:

 1. Super balíček, Percy nezklame, neboj :) A nad Narnií pořád přemýšlím. Filmy mám ráda, ale knížky jsou prý dost slabé, takže se mi do nich nechce. Nerada bych si filmovou Narnii zničila, protože tu jsem jako malá milovala.
  A nad read-a-thonem popřemýšlím. Taky by se mi hodil, ale na Vánoce tu budeme mít babičku (až do 26.), tak bych ji nechtěla nějak zanedbávat. Ale nejspíš bych do toho šla :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Já na filmy koukala jako malá a knihu jsem si vzala hlavně kvůli obálce :D Ale je fakt, že nad prvním dílem série už mě varovalo hodně lidí...
   Zapoj se :D Tak budeš mít první den trošku menší výsledky no... doženeš to později :D

   Vymazat
 2. Čarodějův synovec se mi hodně líbil, i když každý říká, že je nejslabší. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? Super, jsi první člověk, který mě neděsí, že je to hrozný :D

   Vymazat
 3. Jééé samé skvelé knihy z výborných sérii :D Uži si čítanie, takýto balíček by aj mňa potešil :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Já byla překvapená, že mi vůbec něco přišlo :D

   Vymazat
 4. Takové překvapující balíčky bych brala taky :D Samé skvělé kousky :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to jsou moc pěkné přírůstky :) Hunger Games jsem si zopakovala nedávno, před filmem :) A nad re-readingem Narnie taky uvažuji :) Přeju pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Já zatím HG četla pouze jednou a Narnii ještě vůbec :D

   Vymazat
 6. Já bych do toho rozhodně šla, mám spoustu restů... A challenge čeká ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Woow, opět skvělé kousky, přeji ti pěkné čtení! :) To této výzvy asi nejdu, nevím, jak to budu stíhat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Tak to ještě promysli, budu ráda, když se zúčastníš :D

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)