neděle 24. září 2017

Rabování knihovny (39)

Nedalo mi to a opět jsem se vydala do knihovny, kde konečně měli knížku, kterou jsem si chtěla půjčit už minule, ale někdo mi ji vyfouknul deset minut před mým příchodem.

A co že to bylo za knížku? Seznam mrtvých od jedné z mých nejoblíbenějších autorek. Jennifer L. Armentrout umí psát opravdu skvěle, proto jsem zvědavá na každou její knížku a Seznam mrtvých zní opravdu zajímavě.

Výsledek obrázku pro seznam mrtvýchElla se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní. Sedmnáctiletá studentka se ocitá v centru vyšetřování pokusu o vraždu, přesto se snaží vrátit do zaběhlých kolejí. Ella nedokáže setřást pocit, že ji někdo sleduje. Když se začnou záhadně ztrácet její spolužačky a objevovat mrtvá těla, dívka začne podezírat i své nejbližší přátele, včetně pohledného trenéra sebeobrany Jensena. Navíc se zdá, že vraždy mají něco společného se starou nešťastnou událostí. V malém virginském městečku Ella náhle neví, komu může věřit. Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, něco jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.

Četli jste? 
6 komentářů:

  1. Na knihu jsem také zvědavá, od autorky se mi líbí romantická série... :)) budu se těšit na tvůj názor a recenzi.

    OdpovědětVymazat
  2. Tahle knížka se mi líbila, super young adultka :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Slyšela jsem o ní, ale zatím stále nějak nevím, jestli se do ní pouštět. Pokud bude recenze, moc ráda si jí přečtu a třeba se konečně rozhodnu jestli do ní jít nebo ne :)

    OdpovědětVymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)