sobota 26. března 2016

Velikonoční read-a-thonJelikož žádnému read-a-thonu neodolám, tak je samozřejmostí, že se musím zúčastnit i toho, který pořádá Ada. Docela se mi i tento termín hodí a snad se mi podaří přečíst alespoň nějaké resty, které se mi doma podařilo nashromáždit. 


Chci dočíst:
Mám rozečtený Armagedon ve slevě a ještě dnes mám v plánu pár stránek přečíst, tak snad mi toho na zítra nezbude tolik. Chci přečíst:
V plánu mám přečíst čtvrtý díl série Paxe a z předchozích zkušeností vím, že se tyhle příběhy čtou rychle. 

Ráda bych rozečetla:
A ráda bych dočetla (což se mi nejspíš nepodaří, tak alespoň rozečetla) knihu Dám ti slunce, na kterou jsem velmi zvědavá. Tak to jsou mé plány na Velikonoce. 

10 komentářů:

 1. Samozrejme ti budem držať palce, aby si prečítala čo najviac! :-) Ja toho asi veľa cez Veľkú noc neprečítam, máme vystúpenie z divadla a ešte je u nás na návšteve rodina z Čiech. Zatiaľ som však za dva dni stihla prečítať Marťana, tak aspoň niečo :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :D Mně se zatím také nedaří tak, jak by se mi líbilo :D To vypadá, že budeš mít zajímavé Velikonoce :D a Marťan je super :D

   Smazat
 2. Co zatím na Armagedon říkáš? :)
  A na Dám ti slunce se určitě těš, je to nádherná kniha!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak se mi do něj nedaří začíst, takže jsem ho na 50 stránce odložila a čtu Paxe, ale jakmile s ním skončím, chystám se vrátit k Armagedonu :D Ale obávám se, že Dám ti slunce tentokrát nedávám.

   Smazat
 3. Read-a-thonů se účastním ráda, ale ještě se mi nestalo, abych splnila to, co jsem si určila :D Držím palce, ať to zvládneš :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já také :D Mně také ne, ale to je kvůli tomu, že si toho vždycky navymýšlím hodně :D
   Děkuji :D

   Smazat
 4. Držím palce, ale ty jsi rychločtenář, takže se nemáš čeho bát :-D

  OdpovědětSmazat
 5. Ráda bych se dostala k Dám ti slunce, vypadá opravdu dobře :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já také, ale zatím to vypadá, že ho budu muset odsunout na později :(

   Smazat

Za každý váš komentář děkujeme :)