pátek 3. dubna 2015

CooBoo maraton

Tak ani já jsem neodolala a nakonec se rozhodla zúčastnit.
Na blogu MaKa probíhá maraton ve čtení knih nakladatelství CooBoo


Ptačí zpěvNejprve jsem váhala, jelikož se mi doma neválely žádné nepřečtené knihy od tohoto nakladatelství, ale pak jsem se rozhodla pro návštěvu knihovny a přinesla si pěknou hromádku "kubulínských" knih, takže rozhodnutí bylo jasné. Účastním se.
A jaké knihy jsem si vybrala ke čtení? Přesně tyhle:

Ptačí zpěv - M. Spooner - 320 stránek
Drakie - S. Jordan - 296 stránek
Drakie Útěk - S. Jordan - 264 stránek
Legenda - M. Lu - 280 stránek


A jelikož už maraton nějakou dobu probíhá, tak tu pro vás mám i shrnutí, jak si zatím vedu.
Drakie

Středa 1.4.
Půlku dne jsem zaplácla dočítáním knihy Objetí, takže mi na Ptačí zpěv zbývalo méně času a přečetla jsem asi 150 stránek.

Čtvrtek 2.4.
Do školy jsem šla až později, proto jsem využila čas k dočtení této knihy, takže jsem přečetla asi 170 stránek. A cestou ze školy jsem rozečetla Drakie, u které jsem stihla 40 stránek.

Pátek 3.4. 
To je dnes a prozatím jsem stihla z Drakie 152 stránek. Ještě nejspíš několik stránek stihnu, takže dneska to ještě není konečná :D.

A jak jste na tom vy? Účastníte se také? 

4 komentáře:

 1. Zatím jsem stihla přečíst jenom Školu dobra a zla a rozečetla jsem Loď mezi hvězdami. Ani jednu z Tebou vybraných knih jsem ale nečetla, tak jsem zvědavá, jak se Ti budou líbit :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Loď mezi hvězdami jsem četla :D Začátek nebyl nic moc, ale pak mě to docela chytlo :D. No zatím je to tak na půl :D, uvidím jak dopadne zbytek :D

   Smazat
 2. Jak se ti zatím jeví Drakie? Taky bych si ji moc ráda přečetla :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drakie už mam dočtenou a docela se mi líbila, sice jde o takový klasický scénář, ale je tam jistá dávka originality, takže spokojenost :D

   Smazat

Za každý váš komentář děkujeme :)