pondělí 5. října 2015

Měsíční chvástačka - září 2015

Další měsíc je za námi a je načase se mrknout, co pěkného se nám podařilo nashromáždit do knihovny, takže, bez dalšího zdržování to jsou:
Jako první to byl Skleněný trůn, který nebyl zrovna podle mých představ. Čekala jsem akční příběh, kde bude hlavní hrdinka bojovat o svoji svobodu, ne, že se kolem ní budou všichni točit... No, snad další díl bude lepší.


Druhou knihou byla Legenda o Humovi, kterou jsem vyhrála v soutěži, kterou pořádala Scribbler. Ještě jednou jí tímto moc děkuji.
Ke knize jsem se zatím nedostala, ale snad časem...Předposlední kniha, kterou jsem si koupila, byla Pomsta. Také jsem se k ní ještě nedostala, ale postupem času se do ní určitě pustím.


A poslední kniha, kterou jsem ukořistila, byla První. Je to pěkné zakončení série, i když hlavní hrdinka by několikrát zasloužila proplesknout... A poslední věc, sice to říkám pořád, ale ta obálka je prostě nádherná!

Tento měsíc byl u mě celkově poněkud slabší, ale v říjnu si to chystám vynahradit. Ale teď už je načase se mrknout, co ukořistila Marťa:

Elis asi úplně neví, co znamená "slabší", protože mé 2 knihy jsou oproti jejím 4 opravdu slabší úlovek :D.


Jako první jsem si koupila Divočinu od Cheryl Strayedové. O filmu jsem slyšela samou chválu, takže když jsem narazila na knihu, neváhala jsem.


No a jako druhou jsem si pořídila Z pohledu jezevčíka, protože obálka i název knihy jsou naprosto geniální a anotace mě taky velice zaujala. Na knížku se neskutečně těším :).

Četli jste některou z knih nebo máte na některou zálusk? 

10 komentářů:

 1. Pěkné knihy :-). Rozhodně jste mě inspirovaly :-).

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné knihy! :)
  Já už chci také Elitu a První domů,ale pořád se nemůžu dokopat ke koupi :D
  Přeji krásné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :D
   To znám :D Já si vždycky taky říkám, že si knihu koupím, až ji budu mít čas číst, protože jinak mi akorát leží v knihovně :D
   Opět, děkujeme :D

   Vymazat
 3. Krásne knihy, Trón zo skla mám aj ja. Zaujala ma obálka knihy Pomsta, je taká výrazná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :D Kvůli obálce jsem si tu Pomstu koupila... tak jsem zvědavá, jaká nakonec bude :D

   Vymazat
 4. Samé krásné přírůstky :) První má nádhernou obálku a Legenda o Humovi taky:) Já jsem na draky vysazená, takže jsem zvědavá na recenzi :) A Skleněný trůn mě taky hodně láká :) Přeju pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :D Celá série Selekce má nádherné obálky :D Na Legendu jsem hodně zvědavá, ale myslím, že se k ní ještě pár měsíců nedostanu...
   Skleněný trůn byl pro mě trochu zklamáním... Ale ostatním se líbí, takže je asi chyba ve mně :D

   Vymazat
 5. Skleněný trůn mě hodně láká! :)
  Nedávno jsem četla Selekci a Elitu, takže už mi chybí jenom první :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně Skleněný trůn docela zklamal... Tak přeji, ať se k První dostaneš co nejdříve :)

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)