úterý 3. května 2016

Měsíční chvástačka - duben 2016

A už je to tady zase. Je nejvyšší čas, abych se pochlubila svými novými přírůstky a musím říct, že se mi jich opět povedlo nashromáždit celkem dost.


Jako první tu mám skvělý úlovek z Levných knih. Dobře, přiznávám, Druhou stříbrnou knihu snů mám doma už delší pátek, ale pokaždé jsem se s ní zapomněla pochlubit, takže teď to konečně napravuji.
Mimochodem, už se nemůžu dočkat té Třetí.
A teď už pokračuji knihami, které jsem opravdu ukořistila v dubnu. Jako první to je Volání divočiny, které už mám přelouskané. Líbilo se mi tak půl na půl. Volání divočiny bylo bezvadné, ale z Stopami minulých životů jsem byla mírně zklamaná.
Pak mi přišla kniha, na kterou jsem se hodně těšila - Lock & Mori. Jelikož jsem viděla docela negativně laděné recenze, neměla jsem téměř žádná očekávání a tak se mi kniha líbila.
S Lockem & Mori mi přišla ještě jedna kniha, a to Pád. Na knihu jsem viděla samé kladné recenze, proto jsem byla celá natěšená. Bohužel se knize mé očekávání splnit tak úplně nepodařilo. Dnes se chystám na sepsání recenze, takže se snad brzy dočkáte :).
Další kniha, která si našla svoji cestu do mé knihovny bylo Jak (ne)být divný na netu. Z téhle knihy jsem byla opravdu nadšená a i tolik dní po přečtení mě to stále nepustilo a musím ji i nadále doporučovat.
Zbytek knih jsem ještě nepřelouskala, ale pilně na tom pracuji. Na Svět poté se hodně těším, jelikož první díl byl naprosto úchvatný.
Dalším přírůstkem je Alea, na kterou jsem také hodně zvědavá. Už se objevila první recenze s vysokým hodnocením, tak snad budu z knihy taky tak nadšená.A poslední kniha, která si ke mně našla cestu je Projekt Alfa. Tu už jsem stihla rozečíst a zatím jsou moje pocity poněkud rozporuplné, ale jsem teprve na začátku, tak snad se přikloní na tu kladnou stranu.

To je ode mě vše. Hádám, že květen bude ještě o něco víc nacpaný, přeci jenom, chystám se na výlet do Prahy na Svět knihy, potkám tam někoho? 

16 komentářů:

 1. Krásné přírůstky, jsem zvláště zvědavá na Tvé dojmy z Pádu :) Přeji příjemné čtení, měj se hezky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Moje dojmy z Pádu by se tu měly objevit už brzy :D Děkuji, taky se měj hezky :)

   Vymazat
 2. Tolik přírůstků ti vážně závidím :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné úlovky, já mám za duben jenom dva. Ze zmíněných mě ale zaujala poslední knížka, Pád a Svět poté :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D ale i dva jsou pěkné :D To se nedivím, že zaujaly :D

   Vymazat
 4. Druhá stříbrná kniha snů byla v LK? :-O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prý jo, kupovala mi ji kamarádka. Je fakt, že jsem tam sehnala První, tuším, že to bylo loni o Vánocích. A tohle bylo tak, že jsem si zrovna s kamarádkou volala, a když mi řekla, že je zrovna v Levných knihách a je tam Druhá, tak jsem si jednu hned objednala :)

   Vymazat
 5. Krásné přírůstky! :)
  Pád jsem četla a byla jsem nadšená, takže jsem zvědavá na Tvou recenzi :)
  Na Pád andělů si mě docela nalákala! :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D Já zase tak nadšená nebyla :D Pád andělů rozhodně vyzkoušej, je to bombastická kniha :D

   Vymazat
 6. Pěkné přírůstky. :) Hlavně Svět poté vypadá zajímavě. ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Mě tam možná potkáš. :) Jdu tam určitě. A jinak moc pěkné knihy. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by bylo super! :D Jenom ještě nevím, který den se tam vypravím, nějak se nemůžu rozhodnout :D Děkuji :D

   Vymazat

Za každý váš komentář děkujeme :)